Kauno jaunimo apdovanojimai 2018 m.
IKI KAUNO JAUNIMO APDOVANOJIMŲ FINIŠO LIKO TIK VIENAS ŽINGSNIS.
Jūsų balsai nulems, kurios jaunimo organizacijos ir aktyvūs jaunuoliai RUGSĖJO 15 DIENĄ apdovanojimų ceremonijoje bus pripažinti geriausiais! Balsavimas vyksta iki rugsėjo 12 dienos (9:00 val). Balsuoti

nominacijos

 • 2018 metų SAVANORIS.
  Asmuo, kuris yra gyvas pavyzdys ir įrodymas, kad padėti beglobiams gyvūnams, mokyti užsienio kalbos, lankyti vienišus senolius ar neatlygintinai užsiimti kita visuomenei naudinga veikla, yra puikus būdas pakeisti savo įprastą gyvenimą bei įkvėpti aplinkinius tapti aktyviais Kauno miesto piliečiais.
 • 2018 metų KAUNO MIESTO JAUNIMO AMBASADORIUS.
  Jaunas, judus, kūrybiškas kaunietis, gyvenantis Kaune ar užsienyje, ir savo veikla bei pasiekimais garsinantis Kauną kaip tarptautinį, šiuolaikišką, dinamišką miestą nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu lygmeniu.
 • 2018 metų INICIATYVA.
  Jaunų žmonių sukurta ir įgyvendinta veikla, vykusi Kaune 2018 metais, skatinusi socialinį pokytį bei suteikusi miestui atpažįstamos pridėtinės vertės ir suvienijusi didelį bendraminčių būrį.
 • 2018 metų JAUNIMO KOMANDA.
  Organizacija ar neformali jaunų žmonių grupė, kuri veikia kaip vienas kumštis ir savo veiklomis papildo dinamišką Kauno miesto gyvenimą.
 • 2018 metų JAUNIMUI DRAUGIŠKAS VERSLAS.
  Kaune įsikūręs verslas, kuris skatina, remia jaunimo iniciatyvas, yra aktyvus socialinis partneris. Tas, kuris jauniems kauniečiams padeda augti, tobulėti ir jų idėjoms leidžia realizuotis ir skleistis.
 • 2018 metų MOKSLEIVIS.
  Asmuo, besimokantis arba šiais metais baigęs Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklą, savo išskirtiniais mokslo, socialinės, kultūrinės, pilietinės veiklos pasiekimais garsinęs miestą 2018 metais ir prisidėjęs prie Kauno, kaip visada jauno, dinamiško, patrauklaus moksleiviams miesto, kūrimo.
 • 2018 metų STUDENTAS.
  Asmuo, besimokantis arba šiais metais baigęs universitetą ar kolegiją Kaune, savo išskirtiniais mokslo, socialinės, kultūrinės, pilietinės veiklos pasiekimais garsinęs miestą 2018 metais ir prisidėjęs prie Kauno, kaip visada jauno, dinamiško, patrauklaus studentams miesto, kūrimo.
 • 2018 metų JAUNIMO LYDERIS.
  Asmuo, siekiantis užsibrėžto tikslo, stebinantis naujais išbandymais, padedančiais kitiems įgyti naujų žinių, ir 2018 metais išskirtinai aktyviai vienijęs, telkęs jaunus žmones bendroms iniciatyvoms, veikloms vykdyti, savanorystei skatinti, Kauno miesto jaunimo problemoms spręsti.

balsavimas

BALSUOTI GALIMA NE DAUGIAU KAIP VIENĄ KARTĄ PER DIENĄ.

50% galutinio balo sudarys Kauno jaunimo reikalų tarybos balsas, 50% - balsuojančių internete.

Nugalėtojai bus paskelbti rugsėjo 15 dieną, Kauno jaunimo apdovanojimų ceremonijos metu.

Balsavimas baigtas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.