Kauno jaunimo apdovanojimai 2018 m.
Pažįstate jauną kaunietį ar visa jų komandą, kurie verčia kalnus ir miestui leidžia didžiuotis nuostabiais jų darbais? Nominuokite šį žmogų, organizaciją ar komandą ir padėkite jaunimo veiklas įprasminti metų titulu! Pasiūlymus teikite iki rugpjūčio 31 dienos. Siūlyti kandidatus

nominacijos

 • 2018 metų SAVANORIS.
  Asmuo, kuris yra gyvas pavyzdys ir įrodymas, kad padėti beglobiams gyvūnams, mokyti užsienio kalbos, lankyti vienišus senolius ar neatlygintinai užsiimti kita visuomenei naudinga veikla, yra puikus būdas pakeisti savo įprastą gyvenimą bei įkvėpti aplinkinius tapti aktyviais Kauno miesto piliečiais.
 • 2018 metų KAUNO MIESTO JAUNIMO AMBASADORIUS.
  Jaunas, judus, kūrybiškas kaunietis, gyvenantis Kaune ar užsienyje, ir savo veikla bei pasiekimais garsinantis Kauną kaip tarptautinį, šiuolaikišką, dinamišką miestą nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu lygmeniu.
 • 2018 metų INICIATYVA.
  Jaunų žmonių sukurta ir įgyvendinta veikla, vykusi Kaune 2018 metais, skatinusi socialinį pokytį bei suteikusi miestui atpažįstamos pridėtinės vertės ir suvienijusi didelį bendraminčių būrį.
 • 2018 metų JAUNIMO KOMANDA.
  Organizacija ar neformali jaunų žmonių grupė, kuri veikia kaip vienas kumštis ir savo veiklomis papildo dinamišką Kauno miesto gyvenimą.
 • 2018 metų JAUNIMUI DRAUGIŠKAS VERSLAS.
  Kaune įsikūręs verslas, kuris skatina, remia jaunimo iniciatyvas, yra aktyvus socialinis partneris. Tas, kuris jauniems kauniečiams padeda augti, tobulėti ir jų idėjoms leidžia realizuotis ir skleistis.
 • 2018 metų MOKSLEIVIS.
  Asmuo, besimokantis arba šiais metais baigęs Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklą, savo išskirtiniais mokslo, socialinės, kultūrinės, pilietinės veiklos pasiekimais garsinęs miestą 2018 metais ir prisidėjęs prie Kauno, kaip visada jauno, dinamiško, patrauklaus moksleiviams miesto, kūrimo.
 • 2018 metų STUDENTAS.
  Asmuo, besimokantis arba šiais metais baigęs universitetą ar kolegiją Kaune, savo išskirtiniais mokslo, socialinės, kultūrinės, pilietinės veiklos pasiekimais garsinęs miestą 2018 metais ir prisidėjęs prie Kauno, kaip visada jauno, dinamiško, patrauklaus studentams miesto, kūrimo.
 • 2018 metų JAUNIMO LYDERIS.
  Asmuo, siekiantis užsibrėžto tikslo, stebinantis naujais išbandymais, padedančiais kitiems įgyti naujų žinių, ir 2018 metais išskirtinai aktyviai vienijęs, telkęs jaunus žmones bendroms iniciatyvoms, veikloms vykdyti, savanorystei skatinti, Kauno miesto jaunimo problemoms spręsti.

siūloma nominacija